Bir arama yapın...
Perc Hücre Teknolojisi ile Daha Az Alanda Daha Fazla Enerji!

Perc Hücre Teknolojisi ile Daha Az Alanda Daha Fazla Enerji!

Dünya nüfusu artarken petrol ve doğalgaz gibi kaynakların azalması yenilenebilir enerji kaynaklarının önemini gözler önüne koyuyor. Özellikle rüzgâr ve güneş enerjisinden azami derecede faydalanmak için her geçen gün yeni teknolojiler üretiliyor. Günümüzde güneş enerjisinden en fazla faydalanılan sistem ise Perc Hücre Teknolojisi ile donatılmış fotovoltaik Halfcut güneş panelleri.

Halfcut Teknolojisi ile Gölgeli Alanlarda Maksimum Verim

Standart güneş panellerine oranla daha fazla hücreli olan Halfcut güneş panelleri ile daha kısıtlı alanlarda ve daha kötü hava şartlarında daha fazla enerji üretebilmek mümkün. Özellikle gölgelenmenin fazla olduğu bölgelerde güneş panellerinden maksimum verim alındığı bu sistem ile %30’a kadar enerji verimini yükseltmek mümkün.

450 Watt’tan 680 Watt’a Kadar Enerji Üretimi

Sonetrol Solar Enerji Sistemleri tarafından üretilen Sunmate SM-Hp ve SM-Wp serisi fotovoltaik paneller ile düşük alanda yüksek verim elde etmek mümkün.

Sunmate SM-MP144 HC model panellerde yeni nesil 144 adet perc hücre ile standart panel ebadında 450/455/460 Watt, SM-Hp144 HC modelde ise yeni nesil 144 adet perc hücre ile standart panel ebadında 535/540/545 Watt enerji üretmek mümkün.

Sunmate’in çift taraflı SM-Wp132 HC modelinde ise 132 adet halfcut perc hücreli paneller ile 665/670/680 Watt enerji elde ederek sistem verimliliği optimum seviyeye çekiliyor.

7000 m. ve Gölgeli Alanlarda Yüksek Verimlilik

Yüksek PID dayanıklılığı, ileri cam teknolojisi, yüksek verimlilik sağlayan yapısı, dayanıklı ve dış hava koşullarından etkilenmeyen tasarımı ile ileri teknoloji güneş panelleri içerisinde fark yaratan Sunmate, 7000 metre yükseklik ve gölgeli alanlarda bile yüksek verimli kullanıma imkân tanıyor.

Sosyal Medyada Paylaş