Bir arama yapın...
Sunmate Güneş Panelleri İle Kısıtlı Alanda Daha Çok Enerji Mümkün!

Sunmate Güneş Panelleri İle Kısıtlı Alanda Daha Çok Enerji Mümkün!

Dünya nüfusunun her geçen gün artması enerjiye olan talebi de artırıyor. Kıt kaynakların sürekli büyüyen nüfus karşısında yetersiz kalması nedeniyle yenilenebilir enerji kaynaklarından azami derecede faydalanmak gerekiyor.

Kayseri’den çıkarak Türkiye’nin en önemli güneş enerjisi sistemi üreticilerinden biri olan Sonetrol Solar Enerji Sistemleri, 2021 yılında ürünlerini Sunmate markası ile çeşitlendirdi. Güneş enerjisinden maksimum oranda faydalanmayı amaçlayan firma, Sunmate markası ile kısa sürede sektörde önemli bir yer edinmeyi başardı.

Verimli Güneş Enerjisi Sistemleri: Sunmate!

Verimli, sürdürülebilir, doğa dostu ve kendi elektriğini üreten bir gelecek için çalışmalarını yoğunlaştıran firma, yeni nesil Sunmate SM-MP serisi fotovoltaik paneller ile 450 Watt’tan 680 Watt’a kadar elektrik üreten güneş panellerini piyasaya sunuyor.

Sunmate markasında geliştirdiği Fotovoltaik Sistemler ile maksimum enerji tasarrufu sağlayıp sürdürülebilir geleceğe ve bütçeye katkı sağlamayı misyon edinen Sonetrol, imalatın yanı sıra danışmanlık, proje uygulama (EPC) ve teknik servis hizmetleri ile de müşterilerine destek veriyor.

Daha yaşanabilir bir doğa ve sürdürülebilir bir gelecek için Sunmate güneş panelleri…

Sosyal Medyada Paylaş